background
ANA SAYFA      KURUMSAL      HİZMETLER      REFERANSLAR      İNSAN KAYNAKLARI      İLETİŞİM TR   |   EN
 BİZ KİMİZ ?
 AMACIMIZ
 DEĞERLERİMİZ
 KALİTE POLİTİKAMIZ
 SERTİFİKALARIMIZ
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kalite Anlayışımız;
Frekans Elektrik, tüm işlerinde kalite ve performansı en üst düzeyde tutabilmek için gereken özeni ve ilgiyi gösterir.
Müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışı ile doğru çözüm ve en son teknoloji ihtiyaçları çerçevesinde hizmet sunar. Kalite anlayışının temel unsuru teknik zorunluluklar ve gereksinimlerden hiçbir koşul altında taviz vermemesi ve ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve hatta bu standartları bir adım ileriye götüren anlayış içerisinde hareket etmesidir.

Kalite Politikamız
 • Çalışan / Müşteri Memnuniyeti
  Firmamız hem çalışanlarının hem müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada tutar. Fonksiyonel organizasyonyapısı, eğitim ve sosyal olanakları ile, çalışanlarımızın gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlarız.

 • Güvenilirlik
  Firmamız, hizmette süreklilik ve güvenilirlik esasıyla hareket eder. Müşteriye hizmeti zamanında ve eksiksiz olarak götürerek hizmetin sürekliliğini sağlarız.

 • Yasalara Uygunluk
  Firmamız hizmet verdiği faaliyet alanlarında toplam kalite , iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere tüm yasal gereksinimlere uygun hareket eder.

 • Doğaya Saygı
  Firmamız, temiz, doğal, yaşanabilir bir çevre için doğal kaynakların korunmasına yardımcı olacak geri dönüşüm süreçlerine destek verir.

 • Sürekli Gelişim
  Sürekli gelişim, Frekans Elektrik’in  çalışma prensipleri ve davranışları ile özdeşleşen bir kavramdır. Firmamız, hizmetlerini, çalışanlarını ve süreçlerini değerlendirerek sistemin geliştirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini sağlar.
    Copyright © Frekans Elektrik - 2013. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax.com